Mam na imię Witek, jestem inżynierem ogrodnictwa, prowadzę Centrum Ogrodnicze Katarzynka w województwie łódzkim i Internetowe Centrum Ogrodnicze Podlewane.pl z zasięgiem ogólnopolskim i sprzedażą wysyłkową. Dziś opowiem Wam dlaczego warto kupować u mnie rośliny wysyłkowo.

Nasz świat pędzi z niewyobrażalną wręcz szybkością, rzeczywistość zmienia się w zastraszającym tempie, wciąż pojawiają się nowe możliwości. Jedną z takich możliwości są zakupy roślin przez internet. Jednak nie wystarczy znać nazwę rośliny, którą chcemy kupić. Aby nie być rozczarowanym przeprowadzić trzeba choćby skróconą analizę. Roślina o danej nazwie może bowiem występować w różnej wielkości pojemniku, mieć różny wiek, a nawet w tym samym pojemniku może być wyższa lub niższa. Nawet jeśli oglądamy dwie rośliny w tym samym pojemniku i o tej samej wysokości, nadal mogą się one między sobą znacznie różnić rozkrzewieniem, a to ma ogromne znaczenie!

Czy wszystkie oferty wydające się tanie, są rzeczywiście tanie?

Często taniej, choć w stosunku do wielkości rośliny wcale nie tanio, sprzedawane są rośliny w bardzo małych pojemnikach, np. P9, czyli 0,5l. Rośliny takie nie powinny być sadzone w ogrodzie, bo to tzw. młodzież szkółkarska. W przypadku zdecydowanej większości ogrodowych roślin ozdobnych materiał dorosły powinien występować w pojemniku co najmniej 2 litrowym, ponieważ dopiero rośliny starsze, odpowiednio ukształtowane powinny być sadzone na miejscach stałych.

Dlaczego więc warto robić zakupy w Internetowym Centrum Ogrodniczym Podlewane.pl? Ponieważ to sklep sprawdzony, w ofercie którego większość roślin to rośliny w pojemnikach 2-litrowych i większych. Sklep nie prowadzi przedsprzedaży zimowych, ponieważ rośliny są wystawiane dopiero w momencie, kiedy uznam, że są właściwie ukorzenione, rozkrzewione i dobrze wyglądają. Rośliny są uprawiane w większości w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym, albo sprowadzane ze sprawdzonych, zaprzyjaźnionych, a co najważniejsze polskich szkółek, co sprawia, że doskonale radzą sobie w naszych warunkach klimatycznych. Każda z roślin jest naprawdę dokładnie opisana.

Zamówienia obsługuje świetna, zgrana ekipa!!! Rośliny są nawiezione długo działającymi nawozami otoczkowanymi i w roku posadzenia nie wymagają już nawożenia, co pozwala Wam zaoszczędzić na zakupie nawozów! Przed wysyłką wszystkie rośliny są sprawdzane pod kątem zgodności odmiany i jakości sadzonki. Pakowane są z sercem 💚💙💜 Dodatkowo każda roślina jest sfotografowana na tle planszy pomiarowej, dzięki czemu przed zakupem wiadomo, jak wygląda nasza roślina.

Dodatkowo dajemy gwarancję, że roślina jest solidnie zapakowana i nie ulegnie uszkodzeniu w transporcie, a gdyby się to jednak zdarzyło wyślemy Wam kolejną roślinę.

W mojej ofercie znajdziecie bogaty wybór ciekawych odmian, również tych rzadziej spotykanych. A dla osób lubiących oglądać filmy stworzyliśmy kanały na YouTube i TikTok, na których dzielimy się z Wami wiedzą ogrodniczą i pokazujemy Wam ciekawe miejsca, które warto zobaczyć, aby zaczerpnąć ogrodowych inspiracji.

Ale to tylko moje słowa… Jednak na ich potwierdzenie możecie przeczytać kilka, bo przecież nie mogę przytoczyć wszystkich, z ogromnej ilości pozytywnych komentarzy, którymi możemy się pochwalić.